emlakdanismani.org

The Marmara Pera Hotel İstanbul


Booking.com


Adres:
Asmalı Mescit, Meşrutiyet Cd., 34430 Beyoğlu/İstanbul
Telefon:
(0212) 334 03 00


The Marmara Pera Hotel, İstanbul şehrini keşfetmeniz için ideal bir seçim. Otel, mükemmel zamanlamayı sunuyor. 24 saat oda servisi, her odada ücretsiz Wi-Fi, 24 saat ön büro, engelli için uygun, hızlı check-in / check-out gibi  yeterli imkandan sadece birkaçı. LCD / plazma ekran televizyon bulunuyor. Uzun bir günden ara verin ve fitness merkezi, açık havuzdan faydalanın. Güler yüzlü personel, harika imkanlar ve İstanbul'un sunabileceği her şeye yakın, The Marmara Pera Hotel'de kalmanız gereken üç büyük neden.Konum:
Aşağıdaki kutuya tarihlerinizi girerek yer ve fiyat durumuna bakabilirsiniz.Booking.com

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani