emlakdanismani.org

Mitula Nedir? Ne işe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Mitula , emlak ,otomobil ,iş ilanları vb. kategorilerinde hizmet veren onemli sitelerin altyapılarını kullanarak ziyaretçilerine en alakalı sonuçları sunan bir web portalıdır. İspanya merkezli şirket Türkiye ile birlikte 50'den fazla ülkede ve 19 farklı dilde hizmet vermektedir ve Nestoria ,Trovit gibi portalları da işleten LIFULL grubun bir parçasıdır.


mitula, trovit, lifull


Mitula aslında emlak aramalarında gayrimenkul satın almak ya da kiralamak  isteyenlerin tek bir yerden arama yapmalarını sağlamakla birlikte emlak danışmanlarınca da önemli bir portföy bulma aracı olarak kullanılabilir.

Mitula pek çok siteden sonuçlar sağlayıp portföy arayışlarınızda zamandan tasarruf sağlayabilir. Dünya çapında hizmet veren Mitula ayrıca yabancı müşterilere ulaşmanız için önemli bir kaynak olabilir.

Mitula'nın kendi sitesinden bilgiler,

Mitula Grubu, merkezi Madrid (İspanya) 'da dikey arama ve portal siteleri işleten, önde gelen bir dijital seri ilan grubudur. Emlak, istihdam, otomobil ve moda alanlarında 100'den fazla dikey arama sitesi ve 50'den fazla farklı ülkede ve 19 farklı dilde 10 emlak portalı işletmektedir. Mitula Grubu bugün 150'den fazla tam zamanlı çalışanı olan bir ailedir.

Dikey arama siteleri ve portallar

Bu siteler Mitula, Nestoria ve Nuroa markaları altında faaliyet göstermektedir. Ayrıca DotProperty ve Tayland- Property markaları altında dokuz güney doğu Asya ülkesinde faaliyet göstermektedir. Son olarak, Mart 2017'nin başında Hollanda'da Kleding BV'nin devralınmasından bu yana Mitula Group, Kleding.nl ve Fashiola markaları altında 15 farklı ülkede 16 moda sitesini yönetti ve böylece işlem tabanlı pazara girişini hızlandırdı. .

Dikey arama nedir?

Mitula Group’un dikey arama işlevi, kullanıcılarına birden fazla dikey listeden arama yapma, emlak, otomotiv, istihdam ve bazı ülkelerde tatil kiralama gibi arama olanakları ve tek bir arama sorgusu ile birden fazla reklam verenden arama sonuçları alma olanağı sağlar. Birden fazla reklam verenin arama sonuçlarına erişimle, kullanıcılara tek bir reklam verenin web sitesinde arama yapmaktan daha uygun ve verimli bir arama deneyimi sunulur.

İş modelimiz nedir?

Mitula Grubu, esas olarak bu sitelerine yapılan ziyaretleri, Google AdSense, tıklama başı maliyet ("TBM") satışları, edinme başına maliyet ("EBM"), görüntülü reklam ve listeleme satışları gibi çeşitli ürün ve hizmetler aracılığıyla para kazanmaktadır. Mitula Group müşterileri arasında portallar (emlak, istihdam ve araç kiralama), online moda mağazaları, genel sınıflandırılmış siteler, emlakçılar, geliştiriciler ve genel reklam verenler bulunmaktadır. "Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani