emlakdanismani.org

Saatli Suites Çeşme(Fiyat Karşılaştırmalı)
         Saatli Suites Çeşme için şimdi fiyat karşılaştırın!
Çeşme'de yer alan Saatli Suites'te WiFi erişimi ücretsizdir. Çeşme Kalesi 600 mt uzaklıktadır. Bazı birimler balkonlu veya verandalıdır. Ayrıca bazı birimlerinde bulaşık makinesi bulunan mutfak da bulunmaktadır. Nevresimler temin edilmektedir.


Tesiste paketli öğle yemeği servis edilmektedir. Saatli Suites Çeşme'de öne çıkan apart otellerden biridir.

Saatli Suites, Çeşme Yat Limanı'na 900 mt mesafededir. En yakın havaalanı olan İzmir Adnan Menderes Havaalanı 74 kilometre mesafededir.

Bu tesis ayrıca Çeşme'deki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının bulunduğu konumu çok beğeniyor.

Son Google Yorumları


Saatli Suites Çeşme telefon: +905376696857
Adres:  16 Eylül Mahallesi, 3052. Sk., 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Saatli Suites Çeşme için şimdi fiyat karşılaştırın!

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani