emlakdanismani.org

First Apart Otel Ankara(Fiyat Karşılaştırmalı)

                                   First Apart Otel için fiyat karşılaştırın!first apart otel


Ankara Kızılay Meydanı'na sadece 250 mt uzaklıktaki First Apart Hotel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Bu tesiste 24 saat resepsiyon hizmeti verilmektedir. Metro istasyonu 3 dk yürüme mesafesindedir.


Konaklama birimlerinde klima, TV ve balkon mevcuttur. Özel banyoda duş ve tuvalet bulunur. First Apart Otel Ankara apartları içinde konforu ile öne çıkan tesislerden biridir.

Tesis restoranında alakart ve fiks menüler sunulmaktadır. Kahvaltı açık büfe olarak servis edilmektedir. Barda yerli ve ithal alkollü içkilerin satışı yapılmaktadır. Ayrıca, restoranda Lig TV maç yayını izleyebilirsiniz.

Anıtkabir otele yaklaşık 2 km mesafededir. Çamaşırhane ve emanet kasası hizmetleri sağlanmaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanı, First Apart Hotel'e 30 kilometre uzaklıktadır. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında transfer servisi sağlanabilir. Özel otopark ücretsizdir.

                                Son Google Yorumları


  First Apart Otel Ankara telefon: +90 312 475 75 75
  Adres: Yüksel Caddesi Inkilap 2 Sokak No:29 Çankaya   Kocatepe Mahallesi Kızılay, 06420 Ankara, Türkiye

                         First Apart Otel için fiyat karşılaştırın!


Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani