emlakdanismani.org

Somerset Maslak İstanbulSomerset Maslak İstanbul Sarıyer bölgesinde yer alan konfor ve dizaynı ile öne çıkan elit bir apart oteldir. Merkezi konumu ve sosyal alanları ile fark yaratan bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

somerset maslak istanbul apart otel

İstanbul'da yer alan Somerset Maslak İstanbul'da ücretsiz WiFi erişimi ve klima mevcuttur. İstinye Park Alışveriş Merkezi 3 kilometre mesafededir.Tüm birimlerde oturma ve yemek alanı bulunmaktadır. Mutfaklarda bulaşık makinesi ve fırın mevcuttur. Mikrodalga fırın, kahve makinesi ve su ısıtıcısı da bulunmaktadır. Her dairenin özel banyosunda duş veya küvet ve bide mevcuttur. Bornozlar, terlikler, ücretsiz banyo malzemeleri ve havlular sağlanmaktadır.

Tesis bünyesinde mescit kullanıma sunulmuştur.

Somerset Maslak İstanbul, İstanbul Sapphire'e 6 kilometre, Özdilek Park İstanbul'a ise 7,5 kilometre mesafede yer almaktadır. En yakın havaalanı olan Atatürk Havaalanı 30 kilometre mesafededir. İstanbul Havaalanı 48 kilometre uzaklıktadır. 

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor .Bu tesis ayrıca İstanbul şehrindeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Somerset Maslak İstanbul iletişim telefonu: +90 212 403 97 00

Adres: Maslak Mahallesi Söğüt Sokak 20AA C15, 34396 Sarıyer, TürkiyeYorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani