emlakdanismani.org

Hotelbeds Nedir?

Otel/Konaklama tesisinizi doluluk oranını arttırmaya yardımcı olabilecek online seyahat acentalarından biri de Hotelbeds'dir. Ağırlıklı olarak B2B (business to business) modeli ile çalışan Hotelbeds dünya çapında faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. B2B ,yani otelden oda alıp seyahat acentasına satış yapacak şekilde bir iş modelini benimsemiştir.

hotelbeds


Hotelbeds ne işe yarar?

Maxiroom adını verdikleri extranet yönetim paneli aracılığıyla göndereceğiniz uygunluk ve fiyat bilgileri doğrultusunda odalarınızın 3.taraf online ya da geleneksel seyahat acentalarına satışını gerçekleştirir. Hotelbeds hedef kitlesi nihai tüketiciden ziyade seyahat acentalarıdır. Konaklama tesisiniz adına yapılan tüm rezervasyonların ödemesi tarafınıza hotelbeds tarafından yapılır. Bunun için öncelikli olarak hotelbeds ile kontrat yapmış olmanız gerekir. Otel kayıt için buradan iletişim kurabilirsiniz.
Eğer bir seyahat acentası iseniz hotelbeds ile buradan iletişim kurabilirsiniz.Hotelbeds Antalya iletişim numarası: 0242 3104000  ile de iletişim kurarak kontrat talebinde bulunabilirsiniz.

Hotelbeds İstanbul iletişim adresi: 

TRAVEL PARTNER TURKEY TUR.SEY. A.Ş.
KARAKÖY  ARAPCAMİ MAH. BANKALAR CAD. BOZKURTHAN 
NO:3 D:3   BEYOĞLU 
İSTANBUL /TURKİYE
Hotelbeds web sitesinde kendisi hakkında bilgiler:


--"
"Dünya seyahat ticaretini birleştirmek."

Tüm müşteri ve tedarikçi ortaklarımızın büyümesine yardımcı olacak ürünler, hizmetler ve çözümler sunabilmemiz için seyahat zincirinin her iki tarafında güçlü ilişkiler kuruyoruz.

Dünya çapında 170.000 otel

185 ülke

60.000 seyahat dağıtımcısı

140 kaynak pazar

24.000 transfer rotası

18.000 aktivite ve bilet

500 araç kiralama sağlayıcısı

ve tüm dünyadan 5000 çalışan.

2001 yılında kurulduğumuzdan beri, bir numaralı B2B seyahat şirketi olma vizyonumuzu desteklemek için organik büyümeyi stratejik kazanımlarla birleştirdik. 2017 yılında GTA ve Tourico Holidays'in satın alınmasının ardından, artık Bedbank alanındaki tartışmasız liderler olarak açıkça konumlandırıldık. 

"--

Hotelbeds ödemeleri konukların çıkış tarihinden sonra otel tarafından şirkete  fatura edilmesi ile takip eden ay içinde anlaşılan para biriminden belirlenen banka hesabına yatırılmaktadır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani