emlakdanismani.org

Fiyat karşılaştırmalı konaklama bulma(Hotelscombined )

Son yıllarda karşılaştırma sitelerinin artması ile tüketici için uygun fiyata kısa yoldan ulaşma yolu da açılmış oldu. İnternette satılan hemen hemen her ürün ve hizmet için bir karşılaştırma sitesi bulunuyor. Bunlar içerisinde  otel fiyat karşılaştırması yapan Trivago en çok bilinenlerden birisi süphesiz. Ancak booking.com grubuna dahil olan Hotelscombined'da daha geniş bir yelpazeden karşılaştırma yapan önemli sitelerden biridir.

Otel fiyat karşılaştırma neden önemlidir?
Özellikle konaklama/seyahat pazarında internet satışlarının  son derece yüksek olduğu düşünüldüğünde bu sektörde hizmet veren online seyahat acentalarının da önemli oranda rekabetçi fiyatlar sunduğu aşikardır. Bu mecrada arama yaparken karşılaştırma siteleri size zaman ve para tasarrufu sağlarlar. Tek tek acenta fiyatlarına bakmak yerine karşılaştırma sitelerinden en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Hotelscombined güvenilir mi?
Hotelscombined ideal oteliniz için fiyat karşılaştırması yapan bir web servisidir. Arama sonuçlarında yer alan fiyat tekliflerinden birine yönlendirilerek rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca booking iş ağında yer alması nedeniyle güvenilir bir site olduğu düşünülebilir.

Hotelscombined Türkiye  iletişim numarası: Şirketin Trivago'nun da olmadığı gibi alışılmış bir müşteri hizmetleri telefon numarası  olmamakla birlikte ulaşabileceğiniz bir yardım sayfası bulunmaktadır. 

Rezervasyon ,iptal  ya da para iadesi konularında nihai olarak rezervasyon yaptığınız seyahat acentası ile iletişim kurmanız önerilir.

Ucuz ve uygun fiyatlı otel bulmak için kullanabileceğiniz Hotelscombined için kendi sitesinde bakın neler söylüyor :

HotelsCombined adresinde, internet üzerinden konaklama rezervasyonu yapmanın kolay olmadığını bilir fakat kolay olması gerektiğine inanırız. Yüzlerce web sayfasına gezinerek binlerce 'fırsata' bakmak yorucu ve karmaşık bir iş haline gelebilir. Sonuçta istediğiniz, sizin için en iyi otelde rezervasyon yapmak - mümkün olan en iyi fiyattan. Bu konuda bir şeyler yapma fırsatını fark ettik. O günden beri de size en iyi otel fırsatlarını bulmak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz.
Nasıl çalışır
Teknolojimiz, dünyanın her yanından, Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Hilton ve diğer birçoklarınn dâhil olduğu başlıca seyahat web sitelerinde müsaitlik ve fiyat araması yapar. Tek bir hızlı ve kolay arama ile size yalnızca bilmek istediğiniz ve ihtiyacınız olan bilgileri sunarız. Aradığınızı bulacak ve rezervasyonunuzdan en iyi şekilde yararlanacaksınız.
hotelscombined nedir
En iyi fiyat.Garantisi
Size aynı zamanda en iyi otel fiyatını bulma garantisi veriyoruz. Bu size sözümüz. HotelsCombined adresinde listelenen bir siteyle rezervasyon yaptıktan sonra daha ucuz bir fiyatla karşılaşırsanız, size farkı iade edeceğiz.


  1. Trivagoya göre daha fazla siteden karşılaştırma yapıyor. Tavsiye edilir..Bir de booking satın almış galiba..daha başarılı olacağa benziyor.

    YanıtlaSil
  2. Evet, booking tarafından satın alındı ve Kayak'ın da bulunduğu gruba dahil edildi. Ayrıca kullanıcı arayüzü Trivago'ya göre daha başarılı ve daha çok siteden karşılaştırma yapıyor.

    YanıtlaSil

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani