emlakdanismani.org

Ankacity Suit Flat Ankara

Ankacity Suit Flats Ankara Emek bölgesinde daire konseptinde hizmet veren bir apart oteldir. Modern dizayn , konforlu odaları ve merkezi konumu ile güvenle konaklayabileceğiniz öne çıkan tesislerden biridir.


ankacity suit flat ankara

Ankara'da, Anıtkabir'e 1,1 km mesafede yer alan Ankacity Suit Flat'te bahçe bulunmaktadır. Anıtkabir Atatürk Müzesi 1,3 km uzaklıktadır. Bahçelievler Metro İstasyonu, Ankacity Suit'e 5 dakika mesafededir. Ünlü 7. cadde Mağazaların, şık mağazaların, uluslararası ve yerel mutfaklardan yemekler sunan restoranların, barların ve kafelerin yer aldığı cadde sadece 5 dk. mesafededir.Tüm konaklama birimlerinde LED uydu TV, ergonomik sandalyeli çalışma masası ve oturma alanı mevcuttur. Bazı dairelerde bahçe veya şehir manzaralı teras ve/veya balkon bulunmaktadır. Mini mutfakta set üstü ocak, mikrodalga fırın ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Minibar ve su ısıtıcısı da mevcuttur. Mermer banyolarda bornoz ve ücretsiz banyo malzemeleri sağlanır. Ankacity Suit Flat'te spa küveti de vardır.
Green House Restaurant'ta her gün kahvaltı servis edilmektedir. Talep üzerine odaya kahvaltı servisi sağlanabilir. Otel bünyesindeki restoranda Türk ve dünya mutfaklarından yemekler de servis edilmektedir. Tesiste paketli öğle yemekleri de hazırlanmaktadır.

Ankacity Suit Flat, TBMM - Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne 3,1 km ve Ankara Kalesi'ne 3,9 km uzaklıktadır. Gazi Hastanesi 1,8 kilometre, Başkurt Hastanesi 2 kilometre mesafededir. En yakın havaalanı olan Ankara Esenboğa Havaalanı 35 km uzaklıktadır. 


Ankacity Suit Flat Ankara İletişim telefonu:      +90 312 223 70 00

Adres: Çankaya, 26. sokak No: 3 (4.cadde) Emek - Çankaya / Ankara, 06490 Ankara, Türkiye


           Ankacity Suit Flat Ankara için karşılaştırmalı fiyat al!

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani