En çok okunan

Antalya/Kaleiçi (detaylı bilgiler)

Odamax nedir?

Odamax Hakkında # Konuklar açısından:
Türkiye'nin en güvenilir otel rezervasyon şirketlerinden olan Ets'nin "daha kolay rezervasyon" ilkesi ile 2017 sezonunda  hayata geçirdiği girişimi Odamax en iyi otel rezervasyon sitelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.
odamax güvenilir mi

Kullanımı ,güvenilir altyapısı, önemli müşteri desteği ve geniş konaklama tesisi porföyü ile Türk gezgin kitlesine hitap edecek kalitede bir hizmet sağlamaktadır. Online konaklama pazarındaki diğer alternatiflerden belki de en büyük farkı olası destek ihtiyacınızda kolay ulaşabileceğiniz bir müşteri desteği sağlayabilmesidir.

Odamax'ın çeşitli şikayet,rezervasyon,rezervasyon iptali ve  önerileriniz için kolay iletişim kurabileceğiniz telefon numarası:

Odamax Müşteri Hizmetleri: 0850 955 4444

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
                                                                  musterihizmetleri@odamax.comMisafir olarak, Türkiye seyahat pazarında  hizmet veren en güvenilir şirketlerinden olan ETS TUR'un sahibi olduğunu Odamax ile güvenle rezervasyon yapabilirsiniz.

Odamax ile ayrıca otelde ödemeli ,ücretsiz iptal ,ön ödemeli seçeneklerden faydalanırken yurt dışına da rezervasyon yapma imkanınız bulunuyor. Odamax'a buradan giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca doğrudan ETS acentalarına ulaşmak için buradan arama yapabilirsiniz.

  # Tesisler açısından:

Booking.com'un kapatılmasından sonra açıkçası yerini doldurabilecek pek bir alternatif gözükmüyordu. Odamax bu boşluğu doldurabilecek güveni ve teknolojiyi sağlayabilir. Özellikle extranet girişini ETS ile birleştirmiş olması büyük rahatlık. ETS'nin pek de kullanışlı olmayan extraneti Odamax'da son derece kolay ve hızlı.

Eğer HotelRunner gibi bir kanal yönetimi kullanıyorsanız sadece odamax ile kayıt olmanız yeterli.Bu sayede hem ETS hem de Odamax'a uygunluk ve fiyat gönderebilirsiniz.

Odamax'a buradan kayıt olabilirsiniz.


Avantajları:
Günlük daire(ruhsatlı)/apart otel kaydı ekleyebilme
Uygun komisyon oranları
Kolay kullanımlı extranet sayfası
Kolay fiyat ve uygunluk güncelleme
Kolay promosyon oluşturma
Yerli bir firma olması nedeniyle kolay iletişim

Dezavantajları
Dil desteği arttırılmalı
Belki kendileri amacına ulaştığını düşünüyordur ama Tv reklamları daha ilgi çekici(Trivago gibi) olabilir.Tesisiniz hangi online kanalda yayınlanırsa yayınlansın gerekli fiyat adaletini sağlamak ve tüketiciye daha sık ve güvenilir görünmek sizin elinizde. Ayrıca extranet sayfalarını daha sık ziyaret edip uygunluk, fiyatları zamanında güncellemek ve çeşitli aksiyonlarla satışları desteklemek her satış kanalının ortak başarı için beklediği ve desteklediği en önemli konudur.

Odamax ile ilgili internet üzerinde bazı şikayetleri incelediğimizde verilen fiyat ile otelde ödemek zorunda kaldıkları fiyatın farklı olduğuna dair tüketicilerin rahatsızlıkları olduğunu gördük.Özellikle otelde ödemeli rezervasyonlarda her seyahat sitesinde az da olsa oluşabilecek bu durumun nedeni çoğunlukla tesis sahipleri tarafından düzenli gönderilmeyen fiyatlardan kaynaklanır. Hiç bir seyahat sitesi tesis adına fiyat tanımlamaz. Tüm fiyatlandırma ve promosyon işlemleri tesislerin bizzat kendileri tarafından hazırlanıp seyahat sitelerine gönderilir. Elbetteki bu açıklama söz konusu seyahat sitesini tamamen sorumluluktan kurtarmaz. Nihayetinde hizmetin sağlayıcısı tesis dahi olsa tüketicinin muhatabı seyahat sitesidir. Söz konusu durumu yaşamanız halinde rezervasyon sitesinden almış olduğunuz fiyat tutarının üzerinde bir ödeme yapmama hakkınız olduğunu hatırlatırım.


Yorumlar

  1. Odamax'ı hiç kullanmadım. Booking gittikten sonra genelde Google Haritalar üzerinden işlem yapıyorum iş seyahatlerimde...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

clicky

Web Analytics

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org