emlakdanismani.org

Düzenlenebilir Kira Sözleşmesi(Kira Kontratı Word Formatında)

Uzun dönem konut ,işyeri kiralamalarında kullanabileceğiniz word formatında "Kira Sözleşmesi" örneğini aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 Dosya word 2007 formatındadır. Dosyayı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyip farklı kaydederek boş olan orijinalini defalarca kullanabilirsiniz. Yazıcı uyumludur.kira kontratı word


                                        En iyi apart oteller
İndirdiğiniz dosyanın bir şablon, örnek  olduğunu ve kendi riskinizle kullandığınızı unutmayın. Ayrıca Güncel Damga vergisi, Harç, yıllık kira artışı vb. gibi oranları kontrol ediniz. Dosyayı indirdikten sonra kiraya veren ve kiracıya ait detaylı bilgileri  doldurarak kullanabilirsiniz.

Dosya ayrıca ek olarak bir Tahliye Taahhütnamesi örneği de içermektedir. Kiralama işlemlerinde bu belgelere ek olarak  senet düzenlemeniz de önerilir.

Günlük kiralamalar için "geçici konaklama sözleşmesini" buradan indirebilirsiniz.

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani