emlakdanismani.org

Booking alternatifi sitelerBooking.com şüphesiz önemli sayıda Türk kullanıcı tarafından yine Türkiye içine otel rezervasyonu yapmak amaçlı olarak kullanılmaktaydı. Malumunuz üzere açılan davalarla kullanıma kapatılmış olması sadık müşteri kitlesinin de farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Tekrar faaliyete geçmek için uğraşlarını sürdüren popüler seyahat acentasının yerine kullanabileceğiniz bazı alternatifleri aşağıda sizin için inceledik.bookingTürk gezginler için uzun zamandır önemli kolaylıklar sunan booking yerine ne kullanacağız ya da hangi site booking alternatifi(muadili) olabilir gibi sorulara cevap olabilecek bazı seçenekler:


1. TrivagoTrivago gerçekte bir seyahat acentası olmayıp esasen bir fiyat karşılaştırma platformudur. Yayınladığı otellerin değişik siteler üzerinden fiyatlarını karşılaştırarak uygun fiyatla rezervasyon yapmanıza yardımcı olabilir. Ancak zaman içinde yanlış anlaşıldığı üzere size en ucuz oteli bulmaz. Reklamlarında da vurguladığı gibi "ideal otelinizin en uygun fiyatını bulur" ifadesi için ideal otelinizin tüm satıcılarınının  Trivago üzerinden fiyat karşılaştırma için reklam veriyor olması gerekir. Buna rağmen geniş otel protföyü ve arama kolaylığı ile en iyi booking alternatiflerini bulmanıza yardımcı olabilir.


2. Hotels
booking alternatifi

Dünyaca ünlü rezervasyon sitesi Expedia iş grubundan yer Hotels şüphesiz en iyi booking alternatiflerinden biridir. Expedia'nın da Türkçe bir web sitesi olmasına rağmen Hotels'i özellikle booking'in kapatılmasından sonra daha çok ön plana çıkarmasının da etkisiyle önemli bir kitle tarafından tercih edilen güvenilir bir online sehayat acentası olmuştur. Kullanımı kolay basit arayüzü, kolay rezervasyon avantajı ve geniş otel porttföyü ile güvenli rezervasyon yapmanıza yardımcı olabilir. , Hotels sayfasında arama yaparken sol bölümde yer alan filtreleri etkili kullanmanız aradığınıza kolay ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
odamax

Türkiye'nin en güvenilir otel rezervasyon şirketlerinden olan Ets'nin "daha kolay rezervasyon" ilkesi ile hayata geçirdiği girişimi Odamax en iyi bir alternatiflerden biridir. Kullanımı ,güvenilir altyapısı, önemli müşteri desteği ve geniş konaklama tesisi porföyü ile Türk gezgin kitlesine hitap edecek kalitede bir hizmet sağlamaktadır. Yukarıdaki diğer alternatiflerden belki de en büyük farkı olası destek ihtiyacınızda kolay ulaşabileceğiniz bir müşteri desteği sağlayabilmesidir.


4. Agoda 
agoda

Kapatılan booking.com'un iş grubunda yer alan Agoda aynı      portföyü kullanarak Türkiye'den rezervasyon almaya devam ediyor. Kullanımı ve arayüzü booking kadar alışılmış olmasa da alıştığınız benzer otelleri bulabilmeniz açısından bu sayfada yer almalıdır diye düşünüyoruz. Agoda'nın diğer bir avantajı da son yıllarda tercih nedeni olmaya başlayan "daire konaklama" seçenekleri için doğrudan ana sayfasında arama yapmanızı sağlıyor olmasıdır. Ayrıca belli acentaların fiyatlarının kıyaslamasını da yaparak kolayca rezervasyon yapmanıza yardımcı  olabilir.


5.Tatilsepeti
tatil sepeti
     Özellikle yüksek yıldızlı otellerde telefonla'da bilgi alabileceğiniz bir
     satış ağına sahip olan Tatilsepeti Türkiye'nin en eski online seyahat
     şirketlerinden biridir. Kampanyalı ve taksitli satış seçenekleri ile lüks
     otellerde tatil yapmanız için fırsatlar sunar.Günlük kiralık daire/Apart otel bulmak için kullanabileceğiniz siteler için bu yazıya göz atabilirsiniz.


Şunu da okuyabilirsiniz:

Otel yorumlarının önemi

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani