emlakdanismani.org

Trivago hakkında

Trivago Nedir?


Bildiğiniz üzere pek çok gezgin konaklama ihtiyaçlarını online seyahat siteleri üzerinden çözmektedir.Ancak Trivago mevcut seyahat acentalarının yayınlamış olduğu fiyatların karşılaştırmasını yaparak size en uygun fiyatı bulmak anlamında yardımcı olur.Kısacası site site gezmek yerine Trivago size kısa yoldan tüm acentaların fiyatlarını sunarak en uygun fiyata konaklama yapmanızı sağlar.

 # Buraya kadar zaten gün boyu devam eden reklamlarından biliyorsunuz.


Peki ama tam olarak bilinmeyenler nedir?Araç kiralamada fiyat karşılaştırma dönemi!

  1. Trivago bir seyahat acentası değil ,bir fiyat karşılaştırma sitesidir.
  2. Trivago size en uygun fiyatı sunmak için fiyat karşılaştırır ancak bildiğiniz ya da kullandığınız her acenta fiyatını Trivago'da göremeyebilirsiniz.
  3. Trivago'da yayınlanan otel puanları sitenin kendisinin oluşturduğu ve diğer acentaların puanlarından oluşan bir tür ortalamadır ve maalesef oldukça geç güncellenmektedir.
  4. Kendisine ait bir yorum ya da puanlama sistemi yoktur.Bu nedenle kaldığınız bir otel ile ilgili yorum,eleştiri ve memnuniyet belirtemezsiniz.
  5. Trivago'nun konuklara hizmet veren tam olarak tatmin edici bir "müşteri hizmetleri" servisi ya da telefon numarası yoktur. Böyle bir talebiniz olursa size yönlendirdiği web sitesi/acenta ile iletişim kurmanızı önerir. Ancak yine de bu konularla ilgili detaylı bilgi veren bir yardım sayfası bulunmaktadır.
  6. Trivago üzerinden rezervasyon yapamaz ancak yönlendirdiği site üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  7. Rezervasyon değişiklik, iptal ya da onay gibi işlemleri Trivago'nun sizi yönlendirdiği siteden yapabilirsiniz. Ancak sorunun Trivago'dan kaynaklandığını düşünüyorsanız (yanlış otel detayları, hatalı konum bilgisi ) iletişim için buraya tıklayınız.
  8. Gerçekte olduğu halde her zaman ,her daim, herhangi bir otelin fiyatını göremeyebilirsiniz.
  9. Özellikle booking.com'un kapatılmasından sonra Türk gezginler ve tatilciler için önemli bir alternatif olmuştur.
 # Trivago'da  para iadesi nasıl yapılmaktadır.
Trivago rezervasyonunuzu alan acenta olmadığı için çoğunlukla sizi rezervasyon yaptığınız site,firmaya yönlendirecektir. Ancak yine de sorunun Trivago kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız buradan başvurabilirsiniz.

Elbette ki bunlar Trivago'nun eksileri olmakla birlikte verdiği hizmetin özgünlüğünü şimdilik pek etkilemiyor diyebiliriz.

Avantajları:
     1.Oldukça geniş bir otel portföyüne sahip olduğunu söyleyebiliriz.
     2.Kullanıcının istediğini bulması için özenle tasarlanmış bir arayüze sahiptir.
     3.Kıyaslanan fiyatlar genelde yüksek oranda doğruluk içermektedir.
     4.Kullanıcının tam olarak aradığını bulmasını sağlayacak detaylı filtreler mevcuttur.

 # TRİVAGO kelime anlamı: Kesinlik içermemek ile birlikte internette dolaşan tahminlere göre TRIp-VAcation-GO (gezi-tatil-git) kelimelerinden oluşan bir kısaltmadır.TRİVAGO kendi hakkında neler söylüyor bir bakalım.
(Trivago web sitesinden alınmış orjinal dilinden tercümedir)

"Bizler, 55 küresel bölgede ve 33 farklı dilde, kullanıcılarımızın ideal otellerini bulmalarına yardımcı olmak için hem teknoloji hem de tutkuyla donatılmış 1.600'den fazla girişimciden oluşan  farklı bir ekibiz.

"Başlangıçta iş modelimizi nasıl yönledireceğimiz konusunda tamamen emin değildik ancak ne tür bir şirket kuracağımız konusunda çok emindik."


                                                              — Rolf Schrömgens 
                                                                                Trivago kurucu ve Ceo'su


Yaratıcı ekibimiz ve kararlı girişimcilerimiz, uzun süredir devam eden misyonuyla hızlı, sezgisel ve tarafsız bir otel araması yapmak için bir araya geliyor ...

"İdeal oteli en iyi fiyata bulmak için gezginlerin ilk ve bağımsız bilgi kaynağı olmak."

Tüm reklamverenlerimizin, bağımsız otelcilerden en büyük otel zincirlerine kadar, aylık kullanıcılardan oluşan geniş kitlemize ulaşmasına olanak tanıyarak işlerini büyütmelerini sağlıyoruz.


Trivago'nun alışılmamış başarısının ardındaki sır sadece makine öğrenimi ve yapay zekaya değil, aynı zamanda insan öğrenimi ve duygusal zeka üzerine kurulu bir şirket kültürüne de odaklanır. Bu denge dünyanın her köşesinden en iyi yetenekleri kendine çekmeye devam ediyor.Trivago'da, sadece değişimi benimsemiyoruz, değişimi biz yapıyoruz. Hızla gelişen bu teknolojik ortamda, rekabet avantajımızın öğrenme hızımız olduğunu biliyoruz. Girişimci vizyonumuzun, modern organizasyon yapımızın ve kendi belirlediğimiz çalışma saatlerimizin yeteneklerimizi  mutlu, motive, üretken tuttuğana ve her sabah işe gelmekte sabırsızlıkla bekleyenler haline getirdiğine inanıyoruz.

Trivago’nun hızlı ve sezgisel aramasına herkes erişebilir, dünya çapında 180'den fazla Çevrimiçi Seyahat Acentası’nın 1.8 milyondan fazla oteli karşılaştırabilir. Otelimizin bilgileri, resimleri, derecelendirmeleri, yorumları, filtreleri ve diğer özellikleri, kullanıcılarımızın ideal otellerini bulmalarına yardımcı olmak için mevcuttur.

Trivago,ister çevrimiçi bir seyahat acentesi , ister otel zinciri veya bağımsız bir otel olun; çevrimiçi pazarda işinizin öğrenmesine, büyümesine ve rekabetçi olmasına yardımcı olacak bir dizi pazarlama aracı ve hizmetine sahiptir.Sizinle otel profilinizi geliştirmekten , rezervasyon sitenize yönlendirilen kaliteli trafiğe kadar ilgileniyoruz.

Veriler işimizin başarısının merkezindedir. Yapay zekâ bu günlerde son derece popüler, ancak makine öğrenme sistemleri geliştirmek on yılı aşkın bir süredir odak noktamız olmuştur. Platformumuz, reklamcılık, insan kaynakları unsurlarını düzenli olarak test ediyor ve geliştiriyoruz. Zaman içinde artan geliştirmelerimiz kullanıcı deneyimimize yansıtılmıştır. Kendi yazılımımızı dahili olarak geliştirmek, yalnızca aramalarımız için değil, aynı zamanda analitik ve reklamveren araçlarıyla da iç yönetimimizi güçlendirmek için yaptığımız bir şeydir. Hem kendimizi hem de sektörü daha iyi bir hale getirmek için oyunun kurallarını değiştiren  yenilikler geliştirmeye odaklandık.

Trafiğimizin% 50'sinden fazlası markalaşmış kaynaklardan geliyor. Trivago markasını oluşturmanın ve sürdürmenin, sadık kullanıcılar ve reklamverenler ile uzun vadeli başarı sağlayacağına inanıyoruz. İster bir reklamcılığın ön testi olsun, isterse de harcamaları optimize edin, baştan sona performansımızı ölçmek ve geliştirmek için kendi araçlarımızı ve süreçlerimizi kullanıyoruz.

Yukarıdaki bilgiler Trivago'nun kendi tanıtım sayfasından çeviridir.
Araç kiralamada fiyat karşılaştırma dönemi!

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani