emlakdanismani.org

Yeni kimlik bildirim sistemi kullanıma sunuldu

Yeni kimlik bildirim sistemi kullanıma sunuldu!22.04.2017

Konaklama tesislerinin anlık bilgi göndermesine imkan tanıyan yeni kimlik bildirim sistemi kullanıma sunulmuşur.Aşağıda kullanım detaylarını içeren tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sisteme sadece kbs tarafından izin verilen IP adresleri (otel vb.tesislerin IP adresleri sistemde önceden tanımlı olmalıdır) ulaşabilmektedir.Bunun için kbs.egm.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Araç kiralamada fiyat karşılaştırma dönemi!

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani