emlakdanismani.org

Hurma ,Antalya
2010 yılı itibariyle inşa edilen  modern yapıları ,düzenli ve bol yeşil alanlı sokakları ile Antalya Konyaaltı'nın yükselen yıldızı Hurma mahallesi şehrin yeni gözdesi olma yolunda hızla ilerliyor.

Antalya hurma mahallesi nasıl bir yer?
Kısmen yabancı yerleşim yeri olarak da ünlenen hurma mahallesi öncelikle Rusya ve Avrupa olmak üzere arap dünyasının da ilgisini çekmeyi başarıyor.Mahalle sınırları içinde inşa edilmiş ve devam eden biribirinden özel inşaat projelerinin de bunda önemli katkısı olduğunu söylemek gerekir.Çoğunlukla 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan sitelerin yabancı alıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak inşa edilmesi bölgenin ilgi odağı olmasında önemli katkılar sağlamıştır.Konyaaltı belediyesinin Hurma içinde yapmış olduğu çevre düzenlemesi ve hizmet kalitesi bölgeyi zirveye taşımakta en önemli desteği sağlamıştır.

hurma antalya
Hurma Area-Photos by Ralf  Dujmovits-07.07.2017
Alman dağcı Ralf  Dujmovits tarafından çekilen Hurma gece fotorğrafı semtin sakinliği ve nezihliğini hoş bir şekilde yansıtmaktadır. 


Hurma semti önemli noktalara uzaklıkları

Antalya Havaalanı-18 KM

Konyaaltı plajı- 2 KM

Geyikbayırı tırmanış alanı -15 KM

Saklıkent kayak merkezi -39 KM

Kemer-40 KM

Olimpos-60 KM

Antalya Aquarium -5 KM

Antalya Old Town ,Kaleiçi-6 KM

Aqualand -6KM

Lara Beach plajları- 17 KM

MarkAntalya AVM- 8 KM

5M Migros AVM- 5 KM

Çakırlar köy kahvaltısı - 4KMAntalya Hurma yol tarifi*Bu sayfalarda anılan tesis,ticari marka ya da tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Anılan tesis adı ya da ticari markaların bu web sitesi ile doğrudan bir ilişkisi yoktur. .Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani