emlakdanismani.org

White Star Antalya-Konyaaltı-Antalya
Konukların yorumlarına göre*

Çok iyi  8,2/10


Ücretsiz internet ve klima içeren White Star Antalya, Antalya Konyaaltı Gürsu'da yer almaktadır.
Dairelerde düz ekran uydu flat TV mevcuttur. Bazı dairelerde oturma ve/veya yemek bölümü de bulunmaktadır. Ayrıca bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı içeren full donanımlı mutfak vardır. Mutfaklarda set üstü ocak ve su ısıtıcısı da bulunmaktadır. Her dairede saç kurutma makinesi ile özel banyo yer alır. Havlular ve nevresimler sağlanmaktadır.
White Star Antalya sezonluk açık havuza da sahiptir.White Star Antalya; ek ücret karşılığında market alışverişi, ütü ve günlük hizmetli servisi de sunmaktadır.
Antalya Havalimanı ise 14,5 kilometre uzaklıktadır.DaireleriBooking.com ile
* Booking.com yeni ya da tekrar konaklayan konukların yaptığı değerlendirmelere göre tesis puanlarını güncellemektedir.Güncel derecelendirme puanını görmek için lütfen resmin altındaki "booking.com puanı" butonuna tıklayınız.


*Bu sayfalarda anılan tesis,ticari marka ya da tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Anılan tesis adı ya da ticari markaların bu web sitesi ile doğrudan bir ilişkisi yoktur. .Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani