emlakdanismani.org

Hun Club-Konyaaltı-Antalya
hun club
Hun Club
Konukların yorumlarına göre*


İyi  7.9/10
Antalya Konyaaltı liman mahallesinde bir tatil sitesi olan  Hun Club, klimalı stüdyo daireleri ve tam donanımlı mutfaklı daireleriyle hizmetinizdedir. Bu tesiste sadece sezonda hizmet veren  açık bir havuz bulunmaktadır.
Hun Club'ın stüdyo ve normal  dairelerinde salon ve TV mevcuttur. Tüm dairelerde havuz veya bahçe manzaralı balkonu mevcuttur.Ayrıca tüm daireler tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi,çamaşır makinesi bulunan özel banyo bulunmaktadır.

Konyaaltı sahili, Hun Club'a 1,3 kilometre uzaklıktadır. Antalya Havalimanı ise 25 kilometre uzaklıktadır.


*Bu sayfalarda anılan tesis,ticari marka ya da tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Anılan tesis adı ya da ticari markaların bu web sitesi ile doğrudan bir ilişkisi yoktur. .Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani