emlakdanismani.org

Address Residence Luxury Suite Hotel-Lara-Antalya

Konukların yorumlarına göre*Çok İyi   8.1/10


Antalya Lara Çağlayan mahallesinde, havaalanına 13 kilometre uzaklıkta bulunan  Address Residence, denize yakın, ücretsiz özel otopark, açık yüzme havuzu, full ekipmanlı daireler ile hizmet vermektedir.
Address Residence'ın 1 ve 2 yatak odalı modern mobilyalı daireleri geniş oturma bölümleri ve full ekipmanlı mutfaklara sahiptir. Dairelerin tamamı klimalıdır.Ayrıca uydu TV ve çamaşır yıkama olanakları da mevcuttur.
Address Residence'ın özenle sunulan daireleri, 1.sınıf otel hizmetlerinin yanı sıra ev ortamının konfor ve mahremiyetini arayanlar için idealdir.
Konuklar, profesyonel konsiyerj servisinden ve açık yüzme havuzundan faydalanabilirler. Dünyaca ünlü Belek Golf Sahaları bölgesi 40 kilometre uzaklıktadır.
Konuklar Address Residence'tan kiralayacakları araba ve bisikletlerle bölgeyi keşfedebilirler. Tesisin çok yakınında pek çok restoran, dükkan ve dinlence olanağı bulunmaktadır. Konuklar 100 mt mesafedeki anlaşmalı Rayen Bistro kafede indirimli özel fiyatlardan yararlanabilirler.


*Bu sayfalarda anılan tesis,ticari marka ya da tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Anılan tesis adı ya da ticari markaların bu web sitesi ile doğrudan bir ilişkisi yoktur. .

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani