emlakdanismani.org

Neden günlük kiralık daire?

Tatil ve iş konaklamalarında son yıllarda gelişen yeni trend şüphesiz ki "günlük kiralık daireler". İyi ama gezginler otel yerine neden daireleri tercih etmeye başladılar. Aşağıda nedenleri kısaca şöyle özetleyebiliriz.
 1.Günlük kiralık daireler(adı günlük kiralık ama uyarayım bir kısım daire sahibi en az 3 gün konaklamayı kabul ediyor). kesinlikle daha ekonomik ve pek çoğu otele göre daha konforlu. Yaz sezonunda bile gecelik 4 kişi için konaklama bedeli ortalama 100 TL.Kişi başı sezonda 25 TL'ye konaklama yapabileceğiniz başka bir alternetif bulunmuyor.
 2.Hemen hemen tamamında elektrik,su,gaz gibi bedeller fiyata dahildir.Bu haliyle otelden farkı yoktur.
 3.Evinizde hissetiğiniz özgürlüğü yaşayabileceğiniz ortamları sunarlar.
 4.Yemek konusunda kısıtlı bir menüye tabi olmazsınız.Bu anlamda da kendi yemeğinizi yapabileceğiniz ekipmanları bulundurarak en ekonomik çözümü size sunarlar.
 5.Check-in ve Check out konusunda otele göre daha esnektirler.
 6.Pek çoğunun konforu otellerde kral dairesi adıyla satın alabileceğiniz odalardan daha iyidir.  7.Lokasyon olarak da geniş bir alanda tercih yapabilirsiniz. Karşılaştırmalı fiyatlar  ile şimdi yerinizi ayırtın. Açılan sayfada arama sonuçları sayfasında  konaklama tercihinize göre sol alanda yer alan filtreler ile daire seçeneğini işaretleyerek sadece daire konaklaması ile ilgili fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani