DoubleTree By Hilton Avanos Cappadocia /Avanos/Nevşehir

Konukların yorumuna göre*

Müthiş 8.8/10DoubleTree By Hilton Avanos Cappadocia tesisindeki birinci sınıf hizmetle kendinizi ünlüler gibi hissedeceksiniz

Doubletree Avanos Capaddocia, Avanos'un merkezinde kapalı ve açık havuzların yanı sıra çeşitli spa olanaklarıyla hizmet vermektedir.
Check-in sırasında konuklara çikolatalı kurabiye ikram edilir. Konuk odaları, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve lüks banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Avanos Capaddocia Hilton'da 24 saat oda servisi mevcuttur.
Restoranda öğle ve akşam yemeklerinde taze hazırlanmış yöresel lezzetler sunulur. Konuklar, otel bahçelerinde yürüyüş yaptıktan sonra lobi salonunda soğuk bir kokteylle serinleyebilirler.
Otelde sauna ve hamam bulunan sağlık kulübü, fitness merkezi ve ücretsiz otopark vardır.
Nevşehir ili 30 km mesafededir. Nevşehir Havaalanı 34 km, Erkilet Uluslararası Havaalanı ise 70 km uzaklıktadır.Tesisi

Booking.com ile
* Booking.com yeni ya da tekrar konaklayan konukların yaptığı değerlendirmelere göre tesis puanlarını güncellemektedir.Güncel derecelendirme puanını görmek için lütfen resmin altındaki "booking.com puanı" butonuna tıklayınız.*Bu sayfalarda anılan tesis,ticari marka ya da tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Anılan tesis adı ya da ticari markaların bu web sitesi ile doğrudan bir ilişkisi yoktur.©emlakdanismani.org.

Yorumlar