emlakdanismani.org

Bypegasus Smart Flats-Konyaaltı-Antalya
Konukların yorumlarına göre*


Fevkalade  9/10Antalya'da hizmet veren Bypegasus Smart Flats, açık yüzme havuzu ve ücretsiz bisikletler sunmaktadır. Tesis Konyaaltı sahiline 100 mt uzaklıktadır. Tüm mutfaklı konaklama birimlerinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve ücretsiz Casper tablet sağlanır.Dairelerde klima bulunmaktadır. Fırın ve buzdolabı içeren eksiksiz bir mutfak vardır. Küvet ya da duşa sahip özel banyoda saç kurutma makinesi de temin edilir.Bypegasus Smart Flats'te ortak bir sauna, spa küveti ve bahçe kullanımınızdadır. Dairelerin bulunduğu bölgede bisiklet dahil çeşitli aktiviteler gerçekleştirilebilir. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında kuru temizleme ile ütü hizmetleri sağlanmaktadır.Dairelerin bulunduğu bölgede çok sayıda restoran ve alışveriş merkezi yer alır. Antalya Havalimanı tesise 16 kilometre uzaklıktadır.


DaireleriBooking.com ile
* Booking.com yeni ya da tekrar konaklayan konukların yaptığı değerlendirmelere göre tesis puanlarını güncellemektedir.Güncel derecelendirme puanını görmek için lütfen resmin altındaki "booking.com puanı" butonuna tıklayınız.


*Bu sayfalarda anılan tesis,ticari marka ya da tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Anılan tesis adı ya da ticari markaların bu web sitesi ile doğrudan bir ilişkisi yoktur. .Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani