emlakdanismani.org

Antalya çakırlar köy kahvaltısı

Antalya merkeze 15 km uzaklıkta çakırlar köyünde temiz ve doğal havası, muhteşem orman manzarası ile nefis köy gözlemesi ve köy kahvaltısı yapabileceğiniz bir yerdir. Pek çok gözlemecinin bulunduğu bu yer özellikle hafta sonları ziyaretçilerle dolup taşmaktadır. "Sosyete pazarı" adında bir de pazar yeri bulunan bu muhteşem doğal bölgede taze meyve ve sebze alışverişi yapma imkanına sahipsiniz. Antalya'ya şehir dışından geldiyseniz ve böyle alanları seviyorsanız mutlaka bir uğrayın derim.
Serpme kahvaltı ve gözleme mekanlarının yan yana sıralandığı bu yerde Paşa kır bahçesi,Muhtarın yeri, Zeytindalı kahvaltı evi, Sedir gözleme köy kahvaltısı ve aşağıdaki resimlerin çekildiği Akdeniz gözleme ve kahvaltı evi önerebileceğimiz mekanlardır. Fiyatlar genelde birbiri ile aynıdır.Aşağıdaki linkte açılan sayfada,
1.Gideceğiniz bölgeyi yazın.
2.Tarihlerinizi ,gideceğiniz bölgeyi ve kişi sayınızı yazın 
3.Ara butonuna basın.

Arama sonuçları sayfasında filtrelerde (sol bölümde) "daire" seçeneği işaretleyerek karşılaştırmalı fiyat alabilirsiniz.
Antalya ilinde bu mekana yakın günlük kiralık daire aramak için buraya tıklayın.
Aracınız yok ise şehir merkezinden TK51 ve 521 nolu toplu ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder

Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Emlakdanismani.org özellikle kısa dönem daire kiralama/tatil daireleri konaklama hizmetlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için gerekli bilgi,belge paylaşımı amacı ile kurulmuştur. Bu yeni alternatif konaklama anlayışının gelişmesi ve ülke turizmine katkı sağlaması amacı ile çeşitli seyahat ve pazarlama önerilerine de yer verilmiştir.

Bu sitede yer alan bilgiler orijinal içeriklerden oluşmaktadır ve edinilen tecrübe ve tavsiyeleri yansıtmaktadır. Yasal değişiklikler ile güncellenen bilgiler için
en doğru kaynağın yine yasal kurumların bilgi edinme hizmetleri olduğunu unutmayın.

Bu sitede yer alan makale,yazı vb. içerikleri bağlantı vererek kullanabilirsiniz. Lütfen bağlantı vermeden alıntı yapmayınız. Zaman ve emek harcanarak oluşturulan her işe göstereceğiniz saygıya gelecekte sizin de ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

emlakdanismani.org
Her hakkı saklıdır. 2018 emlakdanismani.org . Blogger tarafından desteklenmektedir.

© emlakdanismani.org
Theme Designed by irsah indesigns.

emlak danismani